Manager na budowie Wymagany j Angielski, Vol VCA / Acsteelfabrication

  • Manager na budowie Wymagany j Angielski, Vol VCA / Acsteelfabrication

  • Holandia, Europort Rotterdam,
  • Budowa

Opis

WitamPoszukujemy supervisor w Europort Rotterdam:Umowa trwa około 4 miesięcy, z możliwością przedłużeniaWymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie oraz Jezyk Polski.Vol VCADoświadczenie w prowadzeniu zespołu instalatorówObowiązki:organizacja pracyzgłoszenie wszelkich nieprawidłowościzgłaszanie usterek, komplikacji, opóźnień itpWynagrodzenie do negocjacjiWiek lub płeć nie ma znaczenia
Prosze o przeslanie CV
Miejsce pracy:Europort Rotterdam
Opis stanowiska:Obowiązki:organizacja pracyzgłoszenie wszelkich nieprawidłowościzgłaszanie usterek, komplikacji, opóźnień itpWynagrodzenie do negocjacjiWiek lub płeć nie ma znaczenia

Wymagania

Wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie oraz Język Polski.Vort VCADoświadczenie w prowadzeniu zespołu instalatorów

Oferujemy

Bardzo dobre warunki płacowepłatność na podstawie wystawionego Rachunku w ciągu 2 dni

Inne

Firma lub samozatrudnienie mile widziane

Job Details

Oferta od

Lokacja

Miejsce na twoją reklamę

Komentarze

Zasubskrybuj nas

Otrzymuj najciekawsze powiadomienia o ofertach pracy