Order picker dla sieci sklepów spożywczych / Flexcraft

  • Order picker dla sieci sklepów spożywczych / Flexcraft

  • Holandia, Alkmaar,
  • Magazyn

Opis

Praca na magazynie spożywczym firmy Vomar.
Vomar jest odnoszącą sukcesy organizacją supermarketów z 66 oddziałami w Noord-Holland, de Bollenstreek, Utrecht i Almere. Vomar zatrudnia obecnie ponad 6 250 osób, rozsianych po oddziałach, siedzibie głównej, centrum dystrybucyjnym i własnych zakładach produkcyjnych.

Opis stanowiska:
- realizacja zamówień- zbieranie za pomocą systemu voice pick- nie musisz komunikować się po angielsku,
- kompletowanie towaru,
- załadunek na paletę,
- jazda wózkami EPT.

Oferujemy

Nasza oferta:
- pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),
- opiekę polskiego koordynatora,
- ubezpieczenie,
- wypłaty tygodniowe,
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,
- dodatki zmianowe, wakacyjne

Inne

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

Job Details

Telefon komórkowy +48 504 181 439
Wynagrodzenie brutto od 14,80 Euro

Oferta od

Lokacja

Miejsce na twoją reklamę

Komentarze

Zasubskrybuj nas

Otrzymuj najciekawsze powiadomienia o ofertach pracy