R1- PRODUKCJA SADZONEK- KRZEWÓW I TRAW OZDOBNYCH- LOTTUM / Klaverteam

  • R1- PRODUKCJA SADZONEK- KRZEWÓW I TRAW OZDOBNYCH- LOTTUM / Klaverteam

  • Holandia, Lootum,
  • Produkcja

Opis

Praca przy sadzonkach roślin w miejscowości Lottum– występuje tam nawet 800 różnych gatunków, również roślin kolczastych.

Praca od poniedziałku do soboty, na 1 zmianę w godzinach 6:00-17:00 ( soboty od 6:00-15:00).

Praca może być w : pozycji siedzącej, stojącej, pochylonej lub kucającej.

Jest to praca za równo w hali, w szklarni i w polu- wszystko zależy od zapotrzebowania w danym momencie.

Zakres obowiązków:

  •  sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni, rośliny są sadzone w tkaninie zapobiegającej zakorzenieniu , aby zapewnić, że są wolne od chwastów.
  •  przesadzanie sadzonek i roślin w celu zwiększenia ich żywotności

Wymagania

brak

Oferujemy

  • stawka od 12,12 € brutto/h
  • wypłaty w systemie miesięcznym, wypłacane każdego 25-tego dnia miesiąca
  • możliwość pobierania zaliczki po pierwszym tygodniu
  • w zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość pracy w nadgodzinach
  • dodatki urlopowe wypłacane na bieżąco do wypłaty
  • dodatek wakacyjny 8% wypłacany na bieżąco do wypłaty
  • wypłaty przelewane są na Twoje imienne konto walutowe w €

Inne

  • lokalizacja- Lottum, przy granicy holendersko- niemieckiej
  • zakwaterowanie w domkach 6 osobowych
  • pokoje 1- osobowe
  • czynsz za mieszkanie wynosi 114,80 €/ tygodniowo
  • Internet oraz telewizor z polską TV na każdym domku
  • pralka i rozkładana suszarka dostępna bezpłatnie na każdym domku
  • łazienka i kuchnia dzielona ze współlokatorami

Job Details

Telefon komórkowy +48570901033
Wynagrodzenie brutto od 12,12 Euro

Oferta od

Lokacja

Miejsce na twoją reklamę

Komentarze

Zasubskrybuj nas

Otrzymuj najciekawsze powiadomienia o ofertach pracy