ORDER PICKER BERGEN OP ZOOM / K&S

  • ORDER PICKER BERGEN OP ZOOM / K&S

  • Holandia, BERGEN OP ZOOM,
  • Magazyn

Opis

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do KRAZ pod numerem 18685
Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko ORDER PICKER
OPIS STANOWISKA:
praca w magazynie z odzieżą, do obowiązków należy kompletowanie zamówień,praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00 - 16:30.

Wymagania

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka angielskiego,motywacja do pracy,mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy

OFERUJEMY:
zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne,dużą liczbę godzin pracy,długoterminową współpracę,tygodniowy system wypłat,transport do pracy,możliwość przejazdu kredytowanego.

Inne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami

Job Details

Telefon komórkowy +48733200050
Wynagrodzenie brutto od 13,27 Euro

Oferta od

Lokacja

Miejsce na twoją reklamę

Komentarze

Zasubskrybuj nas

Otrzymuj najciekawsze powiadomienia o ofertach pracy