Sortowanie skrzynek-15.89 euro brutto-bez jezyka / Flexcraft

  • Sortowanie skrzynek-15.89 euro brutto-bez jezyka / Flexcraft

  • Holandia, Alkmaar,
  • Produkcja

Opis

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma
KRAZ 273

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
czyszczenie , sortowanie skrzynek po napojach, owocach, warzywach , po piwie
1 zmiana zaczyna się o 6
2 zmiana zaczyna się o 13

Wymagania

mile widziane prawo jazdy kat B
chęć współpracy na minimum 3 miesiące

Oferujemy

pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura
opiekę polskiego koordynatora
wypłaty tygodniowe , stawka : 13.64 euro brutto+8% dodatku wakacyjnego +8,51 dodatku ADV= 15.89 euro brutto !
zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
ubezpieczenie
dodatki wakacyjne, zmianowe, za weekendy
możliwość nadgodzin

Job Details

Telefon komórkowy +48573-104-386
Wynagrodzenie brutto od 13,64 Euro

Oferta od

Lokacja

Miejsce na twoją reklamę

Komentarze

Zasubskrybuj nas

Otrzymuj najciekawsze powiadomienia o ofertach pracy