ORDER PICKER TILBURG / K&S

  • ORDER PICKER TILBURG / K&S

  • Holandia, Tilburg,
  • Magazyn

Opis

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do KRAZ pod numerem 18685
Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko ORDER PICKER
OPIS STANOWISKA:
praca w magazynie z odzieżą roboczą; zbieranie i realizowanie zamówień,system 2 zmianowy w godzinach 6:00-15:00 oraz 12:00-21:00.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka angielskiego,mile widziane doświadczenie w pracy jako order picker,mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy

zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,dużą liczbę godzin pracy,długoterminową współpracę,tygodniowy system wypłat,po przedstawieniu zaświadczenia o zameldowaniu w Polsce możliwość zmniejszenia kosztów zakwaterowania do 60%.

Inne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami
Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy -> www.kands.eu/oferty
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00

Job Details

Telefon komórkowy +48733200050
Wynagrodzenie brutto od 12,09 Euro

Oferta od

Lokacja

Miejsce na twoją reklamę

Komentarze

Zasubskrybuj nas

Otrzymuj najciekawsze powiadomienia o ofertach pracy